דלג אל התוכן הראשי »

תקנון

ברוכים הבאים לאתר "THE FASHION EMPIRE" (להלן: "האתר"). באתר  ימכרו מותגים מוכרים ונחשקים בארץ ובעולם לנשים, גברים וילדים בתחום האופנה, הנעלה, תכשיטים והלבשה תחתונה. מדי יום יועלה באתר "מוצר היום" אשר יימכר במחיר זול ואטרקטיבי ביותר.

האתר בבעלות חברת או.די.אס טריידינג ע.מ. 066717158 (להלן: "החברה" או "הנהלת האתר") המתמחה במסחר אונליין בתחום האופנה והטקסטיל בארץ ובחו"ל מזה מספר שנים.

 

 1. 1.   כללי

1.1. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

1.2. אין באמור בתקנון זה כדי לגרוע מהוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

1.3. הקניה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הרשמה לקניה באתר מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון זה.

1.4. רשאי לרכוש באתר כל תושב ישראל אשר מלאו לו 18 שנים. הרכישה תיעשה אך ורק באמצעות כרטיס אשראי בתוקף, של אחת מחברות האשראי הישראליות.

1.5. למען הסר ספק, המוצרים המוצעים למכירה באתר, נרכשו במעוד מועד על ידי האתר, וכי המשלוח לקונה נעשה על ידי האתר עצמו ולא באמצעות הספקים.

 

 1. 2.    תהליך המכירה באתר

2.1. מדי יום יועלה לאתר "מוצר היום". המדובר במותג מתחום האופנה אשר מוצע למכירה במחיר אטרקטיבי ביותר ללקוח. בטרם מועלה "מוצר היום", האתר מבצע השוואת מחירים אל מול חנויות בגדים מקוונות ופיזיות בכדי לבדוק את אטרקטיביות המוצר. עם זאת, אין האתר מתחייב כי מחירו של "מוצר היום" הינו הנמוך ביותר בשוק, ובאחריות המזמין לבדוק ולערוך השוואת מחירים.

2.2. המחירים באתר כוללים מס ערך מוסף.

2.3. בכדי לרכוש מוצרים באתר, עליך יהיה להירשם. בעת ההרשמה תתבקש למסור את הפרטים הבאים: שם מלא ודואר אלקטרוני. בעת הרכישה, תתבקש להזין  את פרטי כרטיס האשראי שברשותך. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית עפ"י חוק.

2.4. הרכישה באתר תאושר רק לאחר שתסתיים בדיקת פרטי כרטיס האשראי שלך ויתקבל אישור חברת כרטיסי האשראי. לאחר ביצוע הרכישה תוכל לצפות בפרטי ההזמנה שלך בכל עת שתחפוץ, וכאשר הפריט ישוגר אליך תקבל על כך התרעה בדואר אלקטרוני.

 

 1. 3.    אספקת המוצרים

3.1.    האתר מתחייב לספק לרוכש את המוצר עד 14 ימי עסקים, לכל היותר, ממועד הרכישה.

3.2.    המוצר ישלח לביתך באמצעות שירות הדואר הרשום של דואר ישראל, שירות אמין ומהיר המאפשר מעקב אחר המשלוח. זמן השילוח עבור שירות זה הוא לרוב 7-4 ימי עסקים.

3.3.    דמי המשלוח כוללים בתוכם את עלות שירות הדואר הרשום של דואר ישראל בתוספת דמי טיפול. אין האתר אחראי לשיבושים ו/או עיכובים בהזמנות אשר נבעו מהכנסת פרטים מזהים שגויים מצד הרוכש. במקרים שכאלו יש לפנות לשירות הלקוחות של האתר בימים א'-ה' בין השעות 9:30 עד 17:00 בטלפון: 08-9401191. כמו כן ניתן לפנות לשירות הלקוחות בטופס יצירת קשר.

 

 1. 4.    ביטול רכישה  

4.1.    במידה והנך מעוניין להחזיר את המוצר אשר רכשת, יש לפנות אלינו תוך 14 ימים מיום הקנייה, ואנו נשלח לך "טופס החזרת מוצר" (מדובר בטופס קצר שנועד להקל עלינו לזהות מוצר מוחזר כאשר הוא מתקבל).

4.2.    יש להחזיר את המוצר, באמצעות דואר רשום, במצבו המקורי, היינו כפי שהיה עת נשלח אליך, מבלי שנעשה בו שימוש כלשהו. במקרה של ביטול רכישה, אנו נשיב ללקוח בתוך 30 ימים מיום קבלת "טופס החזרת מוצר", את המחיר ששולם על ידו. דמי השילוח אינם ברי זיכוי למעט כמובן זיכוי במקרים של מוצר פגום או טעות מצדינו.

4.3.    הלקוחות מוזמנים ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו לפרטים נוספים או לשאלות.

 

 1. 5.    אחריות

5.1. האתר מתחייב למכור ללקוחותיו סחורה איכותית ומקורית בלבד. המוצרים המוצגים באתר נרכשים ישירות מהספקים באריזתם המקורית. כמו כן, מתחייב האתר כי התמונה המתארת את "מוצר היום" תהא תואמת למוצר המוצג למכירה.

5.2. עם זאת, בשום מקרה לא יחול על האתר ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי לנזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או בגין כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע לאתר ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

 

 1. 6.    פרטיות ואבטחה

6.1. האתר הינו מאובטח וכל פרטי התשלום מוצפנים באמצעות טכנולוגיית SSL .

6.2. הפרטים האישיים שמסרת באתר יישמרו במאגר המידע.  אנו מתחייבים שלא לחלוק את פרטיך עם גוף כלשהו. איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה. נציין כי פרטי התשלום כלל אינם נשמרים במאגרינו, לאחר ביצוע הרכישה על ידך.

6.3. הנהלת האתר תהא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים באתר, פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו"ב, זאת אם ציינת כי הנך מעוניין בקבלת מידע זה באמצעות סימון "וי" בתיבה "הירשם לניוזלטר" בעת הרישום באתר. על מנת להסיר את כתובת הדואר האלקטרוני שלך מרשימת התפוצה של האתר, אנא פנה לפנות לשירות הלקוחות שלנו.

6.4. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של הנהלת האתר להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת הנהלת האתר יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר מאובטח ושמור בידיה ו/ או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי הנהלת האתר.

6.5. הנהלת האתר לא תעביר פרטים אישיים של לקוחותיה לצד שלישי אלא במקרים המפורטים להלן:

 • אם הלקוח ביצע מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בחברה או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחות החברה והמוכרים.
 • הלקוח עשה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
 • אם הלקוח הפר את תנאי תקנון זה או כל הסכם נוסף עם החברה או מי מטעמה;
 • אם התקבל בידי החברה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הלקוח לצד שלישי;
 • בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח לבין החברה.

 

 1. 7.    האתר

7.1.    האתר אינו מתחייב שהקבצים או כל מידע אחר המתקבל מן האתר, לרבות הודעות דואר אלקטרוניות, יהיה נקי מווירוסים או כל יישום מזיק אחר.

7.2.    הנהלת האתר אינה מתחייבת כי השירותים השונים ו/או הקישורים באתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יהיו תקינים ולא יופרעו ו/או יהיו חסינים מפני נזקים כגון הפרעות בקווי תקשורת בחברה, גישה לא חוקית למאגר הנתונים כשלים בחומרה ו/או תוכנה.

7.3.    החברה שומרת לה את הזכות לשנות את התקנון ואת תנאי הפרטיות מבלי להודיע על כך מראש ללקוחות. על כן מומלץ בזאת ללקוחות לקרוא ולהתעדכן מפעם לפעם את התקנון ותנאי הפרטיות.

7.4.    הנהלת האתר רשאית בכל עת לשנות את צורתו ו/או מבנהו של האתר לפי שיקוליה הבלעדיים וללא צורך להודיע על כך מראש. לגולשים או לכל צד אחר לא תהיה כל טענה ו/או דרישה כלפי החברה בעקבות השינויים.

 

 1. 8.    דין ושיפוט

8.1. הדין החל על תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים בכל אחת מערי המחוז.

8.2. הנך מסכים לשפות את החברה בגין כל דרישה ו/או תביעה של צד שלישי, לרבות שכ"ט עו"ד, שנובעת משימושך בשירות, הפרת תנאי שימוש אלה או הפרת זכויות קניין רוחני או זכות אחרת של אדם או ישות על ידך או על ידי משתמש אחר הפועל באמצעות מחשבך או סיסמתך.

8.3. האמור לעיל חל גם על משתמש שאינו תושב ו/או אזרח ישראל, ובשום מקרה לא תשמע טענה לפיה ישראל אינה פורום נאות ו/או כי יש להחיל על כל התקשרות שהיא הקשורה לאתר זה דין זר.

 

 1. 9.    שימוש בלתי מורשה באתר

9.1. אין לעשות שימוש בלתי מורשה באתר זה.

9.2. אין להפיץ, להעתיק, לשכפל ו/או להציג את תכולת האתר באתרים אחרים או פרסומים אחרים, ללא אישור מראש ובכתב מהחברה.

9.3. אין לעשות שימוש בלוגו של האתר, בזכויות יוצרים ו/או בקניין רוחני כלשהו של האתר ו/או החברה ללא אישור החברה מראש ובכתב.  

 

 1. 10.     יצירת קשר  

10.1. ניתן ליצור עמנו קשר בכל שאלה, בקשה ובעיה. אנו עומדים לרשותך בימים א'-ה' בין השעות 9:30 עד 17:00 בטלפון: 08-9401191. כמו כן ניתן לפנות לשירות הלקוחות בטופס יצירת קשר שבאתר. פנייה שכזו תטופל בשעות הפעילות של שירות הלקוחות.